O mnie się nie martw 8 (6/13)

O mnie się nie martw 8 (6/13)

7.4/10
serial komediowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Joanna Kulig, Stefan Pawłowski, Paweł Domagała, Katarzyna Ankudowicz
Reżyseria:Anna Kazejak
W skrócie:Sylwia konfrontuje się z włamywaczem, który doznaje poważnej kontuzji w jej domu. Małecka chce wezwać na pomoc Mariusza, ale splot wydarzeń sprawia, że z odsieczą przybywa Kuba Jurkowski.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie Igi (Joanna Kulig) i jej bliskich oraz przyjaciół - byłego męża, Krzyśka Małeckiego (Paweł Domagała), córek Helenki (Maja Kwaśny) i Oliwki (Oliwia Dąbrowska), jej męża, prawnika Marcina Kaszuby (Stefan Pawłowski), oraz pracowników kancelarii adwokackiej. W tym sezonie bohaterów czeka przeprowadzka do nowego mieszkania oraz chrzest najmłodszego potomka, Zbyszka. Krzysiek będzie musiał sobie poradzić z zawiedzionymi nadziejami, a Helenka niespodziewanie zafunduje swoim opiekunom nastoletni bunt.

W tym odcinku

Sylwia konfrontuje się z włamywaczem, który doznaje poważnej kontuzji w jej domu. Małecka chce wezwać na pomoc Mariusza, ale splot wydarzeń sprawia, że z odsieczą przybywa Kuba Jurkowski. Helenka brnie w internetową znajomość z Kamilem, który jest coraz bardziej zainteresowany tajemniczą Wiktorią. Podejmuje też "dorosłą" decyzję, wskutek czego niebawem musi złożyć wizytę w kancelarii prawnej, a Paweł zostaje jej prawnikiem. Mecenas Radecki, rozwiązując kłopotliwą sytuację, wykazuje nieoczekiwanie talent pedagogiczny. Mariusz, chcąc wyprzedzić wątpliwości Sylwii, postanawia zlecić Aśce opracowanie oferty weselnej.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)