O mnie się nie martw 7 (6/13)

O mnie się nie martw 7 (6/13)

7.5/10
serial komediowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Joanna Kulig, Stefan Pawłowski, Aleksandra Domańska, Paweł Domagała
Reżyseria:Radosław Dunaszewski, Łukasz Ostalski
W skrócie:Iga z pomocą Kuby ma spróbować chodzić z balkonikiem. Jest sfrustrowana powolnym procesem rehabilitacji. Marcin ucieka od problemów w pracę. W kancelarii zyskuje zaskakującego współpracownika.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie Igi (Joanna Kulig) i jej bliskich oraz przyjaciół - byłego męża, Krzyśka Małeckiego (Paweł Domagała), córek Helenki (Maja Kwaśny) i Oliwki (Oliwia Dąbrowska), a także prawnika Marcina Kaszuby (Stefan Pawłowski) oraz pracowników kancelarii adwokackiej. Iga i Marcin przygotowują się nowej roli, bowiem wkrótce zostaną rodzicami.

W tym odcinku

Nadchodzi ważny dla Igi dzień - z pomocą Kuby ma spróbować chodzić z balkonikiem. Pacjentka jest jednak sfrustrowana powolnym procesem rehabilitacji. Nieoczekiwanie staje się świadkiem rozmowy, która wyjaśnia, co właściwie przydarzyło się jej sąsiadce z sali szpitalnej - Lusi, która usiłowała popełnić samobójstwo. Tymczasem Marcin, zirytowany wiadomościami o doktorze Jurkowskim, odnosi się do ukochanej z dystansem. Od problemów ucieka w pracę, a w kancelarii zyskuje zaskakującego współpracownika, z którym doprowadzi do pojednania śmiertelnych wrogów. Wkrótce odwiedza go niespodziewany gość, który opowiada mu o tym, co przydarzyło się Idze w szpitalu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)