O mnie się nie martw 7 (4/13)

O mnie się nie martw 7 (4/13)

7.5/10
serial komediowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Joanna Kulig, Stefan Pawłowski, Aleksandra Domańska, Paweł Domagała
Reżyseria:Radosław Dunaszewski, Łukasz Ostalski
W skrócie:Iga pozostaje w szpitalu pod fachową opieką dawnego znajomego, który okazuje się jej byłym chłopakiem. Wkrótce wraz z doktorem Jurkowskim zaczyna wspominać dawne czasy. Krzysiek powoduje wypadek.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie Igi (Joanna Kulig) i jej bliskich oraz przyjaciół - byłego męża, Krzyśka Małeckiego (Paweł Domagała), córek Helenki (Maja Kwaśny) i Oliwki (Oliwia Dąbrowska), a także prawnika Marcina Kaszuby (Stefan Pawłowski) oraz pracowników kancelarii adwokackiej. Iga i Marcin przygotowują się nowej roli, bowiem wkrótce zostaną rodzicami.

W tym odcinku

Iga pozostaje w szpitalu pod fachową opieką dawnego znajomego, który okazuje się jej byłym chłopakiem. Dziewczyna wciąż dochodzi do siebie po niespodziewanym upadku i cieszy się, że trafiła w dobre ręce. Wkrótce wraz z doktorem Jurkowskim zaczyna wspominać dawne czasy. Aśka chce zatrudnić Filipa do prowadzenia nowego bistro i prosi Marcina o pomoc prawną. Tymczasem Krzysiek niespodziewanie powoduje wypadek, którego ofiarą pada klient Kaszuby - pechowy złodziej. Mężczyzna żąda odszkodowania za straty związane z uszczerbkiem na zdrowiu. Ciągle prześladuje go strach spowodowany nietypowym alarmem, który zaskoczył go podczas włamania. Natomiast Małecki w związku z awarią samochodu zjawia się w kancelarii, gdzie słyszy przypadkiem, jak Marta opowiada otwarcie o ich sprawach intymnych. Wściekły oświadcza ukochanej, że nie chce z nią rozmawiać. Mariusz z kolei dalej stara się o względy Sylwii i zaprasza ją na romantyczną randkę. Paweł udziela Adamowi porady prawnej. Adam prosi jeszcze adwokata, żeby przekazał Aśce, że złożył pozew o rozwód za porozumieniem stron. Aśka mimo wszystko jest zaskoczona decyzją byłego męża.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)