O mnie się nie martw 7 (2/13)

O mnie się nie martw 7 (2/13)

serial komediowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Joanna Kulig, Stefan Pawłowski, Aleksandra Domańska, Paweł Domagała
Reżyseria:Maciej Bochniak
W skrócie:Marcin i Iga cieszą się swoim nowym szczęściem, Zbyszkiem. W międzyczasie Kaszuba wysyła Pawła i Sylwię, by sprawdzili podejrzaną firmę. Małecka pechowo zatrzaskuje się w jednym z pomieszczeń.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie Igi (Joanna Kulig) i jej bliskich oraz przyjaciół - byłego męża, Krzyśka Małeckiego (Paweł Domagała), córek Helenki (Maja Kwaśny) i Oliwki (Oliwia Dąbrowska), a także prawnika Marcina Kaszuby (Stefan Pawłowski) oraz pracowników kancelarii adwokackiej. Iga i Marcin przygotowują się nowej roli, bowiem wkrótce zostaną rodzicami.

W tym odcinku

Marcin i Iga cieszą się swoim nowym szczęściem, Zbyszkiem, a w opiece nad dzieckiem pomagają im przyjaciele. Szczególnie Marta, która przeżywa kryzys w związku z Krzyśkiem. Obecność Filipa w ich domu nie pomaga w staraniach o dziecko. Niespodziewanie między Filipem, Krzyśkiem i Martą dochodzi do poważnego sporu, którego nieoczekiwaną ofiarą staje się Iga. Tymczasem Małecka planuje romantyczny wieczór z Marcinem. W kancelarii zastaje młodą dziewczynę, którą matka chce pozbawić praw rodzicielskich. Babcia traktuje wnuczkę jak córkę i nie zamierza dzielić się opieką. W całą sprawę angażuje się także Marek. Wkrótce między nim a Igą dochodzi do ostrej konfrontacji. W międzyczasie Kaszuba wysyła Pawła i Sylwię, by sprawdzili podejrzaną firmę. Przedsiębiorstwo robót budowlanych brało pieniądze na kolejne etapy pracy, a następnie zniknęło. Pod wskazanym adresem firmy nie zastają nikogo. Niespodziewanie Sylwia zatrzaskuje się w jednym z pomieszczeń, a Paweł nie może jej stamtąd wyciągnąć.

Występują (pokaż wszystkich)