O mnie się nie martw 7 (1/13)

O mnie się nie martw 7 (1/13)

serial komediowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Joanna Kulig, Stefan Pawłowski, Aleksandra Domańska, Paweł Domagała
Reżyseria:Łukasz Ostalski, Radosław Dunaszewski
W skrócie:Marcin pragnie być idealnym ojcem. Skrupulatnie przygotowuje się do nowej roli, trenując na lalce zakładanie pieluch i przeglądając poradniki. Marta i Krzysiek również starają się o dziecko.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie Igi (Joanna Kulig) i jej bliskich oraz przyjaciół - byłego męża, Krzyśka Małeckiego (Paweł Domagała), córek Helenki (Maja Kwaśny) i Oliwki (Oliwia Dąbrowska), a także prawnika Marcina Kaszuby (Stefan Pawłowski) oraz pracowników kancelarii adwokackiej. Iga i Marcin przygotowują się nowej roli, bowiem wkrótce zostaną rodzicami.

W tym odcinku

Cała kamienica oczekuje narodzin dziecka Igi i Marcina. Dziewczyna bardzo dobrze znosi ciążę. Termin porodu coraz bliżej i wszystko jest już gotowe na przyjście dziecka. Marcin pragnie zostać idealnym ojcem, więc skrupulatnie przygotowuje się do nowej roli trenując na lalce zakładanie pieluch i przeglądając poradniki. Iga, mimo swojego stanu, cały czas angażuje się w pomoc innym. Natomiast Marta i Krzysiek również starają się o dziecko. Jednak ona tak bardzo pragnie zostać mamą, że bierze urlopy w dni płodne, by zwiększyć szansę na rychłe macierzyństwo. Tymczasem Krzysiek odbiera telefon z komisariatu, na którym zatrzymany został Filip. Marcinowi udaje się wyciągnąć Bonneta z aresztu. Małecki zaprasza Filipa do swojego domu z nadzieją, że Marta chociaż na chwilę zaniecha starań o dziecko w obecności Francuza. Z kolei Sylwia w drodze z lotniska wsiada do taksówki, do której dosiada się Mariusz Rybicki (Przemysław Cypryanski), pilot w mundurze pierwszego oficera. Zirytowana Małecka nie jest zachwycona obecnością współpasażera. Okazuje się, że Rybicki wybiera się do kancelarii Pawła. Niespodziewanie Iga zaczyna rodzić w obecności Sylwii i Pawła.

Występują (pokaż wszystkich)