O mnie się nie martw 6 (3/13)

O mnie się nie martw 6 (3/13)

7.4/10
serial komediowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Joanna Kulig, Stefan Pawłowski, Aleksandra Domańska, Paweł Domagała
Reżyseria:Maciej Bochniak
W skrócie:W kancelarii Marcina następuje odczytanie testamentu Brunona Małeckiego. Krzysiek i Sylwia nie wiedzą, czego się spodziewać. Oboje nie kryją zdziwienia, gdy poznają ostatnią wolę ojca.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Szósta seria przygód Igi Małeckiej (Joanna Kulig) i jej bliskich oraz przyjaciół - byłego męża Krzyśka Małeckiego (Paweł Domagała), córek Helenki (Maja Kwaśny) i Oliwki (Oliwia Dąbrowska), nowego partnera kobiety, prawnika Marcina Kaszuby (Stefan Pawłowski), oraz pracowników kancelarii adwokackiej.

W tym odcinku

W kancelarii Marcina następuje oficjalne otwarcie testamentu Brunona Małeckiego. Krzysiek i Sylwia nie wiedzą, czego się spodziewać po ostatniej woli swojego ojca. Oboje nie kryją zdziwienia, gdy w końcu poznają decyzję zmarłego. Przy odczytaniu testamentu uczestniczy też matka Sylwii. Na skutek wydarzeń związanych z ostatnią wolą Małeckiego oraz nacisków Krzyśka, Marcin godzi się przyjąć Sylwię do pracy w kancelarii w charakterze stażystki. W zamian prosi ją o przysługę w sprawie Pawła. Teresa odkrywa, że w życiu córki pojawił się nowy mężczyzna. Poznaje Łukasza i dzieli się tą radością z panią Irenką. Gdy przypadkiem dowiaduje się prawdy o nowym wybranku córki, zszokowana postanawia doprowadzić do konfrontacji Ewy i Łukasza. Helenka odkrywa, że Stasiek ma inną dziewczynę. Krzysiek po męsku postanawia rozmówić się z chłopakiem. Sylwia pomaga córeczkom Małeckich. Przy okazji poznaje Igę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)