O mnie się nie martw 5 (12/13)

O mnie się nie martw 5 (12/13)

7.5/10
serial komediowy Polska 2016   od 12 lat
Występują:Joanna Kulig, Stefan Pawłowski, Aleksandra Domańska, Paweł Domagała
Reżyseria:Maciej Bochniak
W skrócie:Trwają przygotowania do ślubu Igi i Marcina. Tymczasem Małecka musi przeprowadzić się na jakiś czas do Krzyśka. Marcin próbuje dowiedzieć się czegoś o relacji Joanny i Pawła. Radecki go upomina.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy Igi Małeckiej i jej bliskich, Krzyśka, Ewy i pani Irenki. Kobieta podejmie ważne decyzje odnośnie swojej przyszłości. Życie prywatne i zawodowe przyjaciół Małeckiej także się skomplikuje. Dodatkowo w kancelarii Zarzycki&Małecki pojawią się nowe twarze.

W tym odcinku

Trwają przygotowania do ślubu Igi i Marcina. Małecka nie dość, że nie może brać w nich udziału, to jeszcze musi przeprowadzić się tymczasowo do Krzyśka. Sprawą interesują się Ewa, pani Irenka oraz mama Igi. Z kolei Marcin próbuje zasięgnąć informacji na temat relacji Joanny i Pawła, ale kobieta nie daje się podejść. Informacja o tym dociera do Radeckiego, który w mocnych słowach daje przyjacielowi do zrozumienia, by nie wtrącał się w jego życie. O Pawle i Joannie dowiaduje się też Zarzycki, który dzwoni do Adama i radzi, by jak najszybciej zjawił się w Polsce i pilnował swojego małżeństwa.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)