O mnie się nie martw 5 (11/13)

O mnie się nie martw 5 (11/13)

7.5/10
serial komediowy Polska 2016   od 12 lat
Występują:Joanna Kulig, Stefan Pawłowski, Aleksandra Domańska, Paweł Domagała
W skrócie:Marcin oświadcza wszystkim, że żeni się z Małecką. Paweł uważa, że to zła decyzja. Obaj adwokaci jadą na spotkanie z klientem do restauracji Aśki. Radecki próbuje ukryć, że dobrze zna ten lokal.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 25 stycznia
za 8 dni
6:05 TVP Polonia

Opis

Dalsze losy Igi Małeckiej i jej bliskich, Krzyśka, Ewy i pani Irenki. Kobieta podejmie ważne decyzje odnośnie swojej przyszłości. Życie prywatne i zawodowe przyjaciół Małeckiej także się skomplikuje. Dodatkowo w kancelarii Zarzycki&Małecki pojawią się nowe twarze.

W tym odcinku

Szczęśliwy Marcin oświadcza wszystkim, że żeni się z Małecką. Paweł jako jedyny nie spieszy z życzeniami dla przyszłego pana młodego. Uważa bowiem, że to zła decyzja. Obaj adwokaci jadą na spotkanie z klientem do restauracji Aśki. Radecki próbuje ukryć przed kolegą, że doskonale zna ten lokal. Kaszuba jednak dość szybko rozszyfrowuje jego gierki. Tymczasem Joanna oferuje prawnikowi, że może zorganizować jego ślub. Marta za namową Marcina postanawia ostatecznie rozmówić się z Krzyśkiem. Z kolei u pani Irenki zjawia się lekarz, który na skutek zabawnego zbiegu okoliczności, oskarża kobietę o spisek. W kancelarii zjawia się klient, który okazuje się złodziejem. Ewa i Łukasz, którzy padli jego ofiarą próbują namierzyć przestępcę. Przy okazji spędzają ze sobą dzień.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także