O mnie się nie martw 4 (12/13)

O mnie się nie martw 4 (12/13)

serial komediowy Polska 2016   od 12 lat
Występują:Joanna Kulig, Stefan Pawłowski, Aleksandra Domańska, Paweł Domagała
Reżyseria:Maciej Kowalczuk
W skrócie:Sytuacja życiowa Kingi się komplikuje. Na szczęście kobieta może liczyć na wsparcie Marcina. Idze nie podoba się powrót atrakcyjnej stewardesy na Poziomkową. Krzysiek spieszy z pomocą Marcie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy przebojowej Igi (Joanna Kulig) i jej bliskich. Kobieta traci pracę w kancelarii, co skłania ją do refleksji nad życiem i koniecznością zmian. Również Marcin (Stefan Pawłowski) ma wiele do przemyślenia. Decyduje się wyjechać z Warszawy. Młody prawnik czuje, że ma dość byłych partnerów Igi, jej zbuntowanej siostry i różnych intruzów, którzy co jakiś czas zakłócają mu spokój. Wszystko zdaje się zmierzać w korzystnym kierunku, gdy do stolicy przyjeżdża Witold (Sławomir Orzechowski) - ojciec Igi.

W tym odcinku

Sytuacja życiowa Kingi gwałtownie się komplikuje. Na szczęście kobieta może liczyć na wsparcie Marcina. Iga ma świadomość, że narzeczony angażuje się w sprawy Iwańskiej jedynie z sympatii dla Mateusza, ale nie podoba jej się powrót atrakcyjnej stewardesy na Poziomkową. Na domiar złego o sprawie Kingi i jej relacjach z Kaszubą dowiaduje się Renata. Mecenas staje przed kilkoma poważnymi wyzwaniami, wśród których apelacja w sprawie Łukasza nie jest tą najtrudniejszą. W tym czasie Krzysiek spieszy z pomocą Marcie, którą wścibski taksówkarz omyłkowo bierze za Marthę Friday. Gdy sytuacja się komplikuje, oboje proszą o wsparcie Irenkę, której Marta zwierza się ze swoich dylematów.

Występują (pokaż wszystkich)