O mnie się nie martw 3 (9/13)

O mnie się nie martw 3 (9/13)

7.5/10
serial komediowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Joanna Kulig, Stefan Pawłowski, Aleksandra Domańska, Paweł Domagała
Reżyseria:Filip Zylber
W skrócie:Iga przeprasza Marcina, który przyjmuje to z ulgą. Do kancelarii zgłasza się szkolny kolega Helenki, który uważa, że jego rodzice źle zarządzają odziedziczonym przez niego majątkiem po dziadku.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy pracowników kancelarii. Nowym wspólnikiem Zarzyckiego zostaje ojciec Marcina Kaszuby, Marek (Krzysztof Stelmaszyk). Zaprowadza on w biurze własne porządki, ze szkodą dla pracowników. Jedynie Aśka, która stała się jego ulubienicą, ma złote życie. Do kancelarii zgłasza się stała klientka, Alicja (Małgorzata Foremniak), matka sprawiającego problemy chłopaka. Związek Ewy i Roberta przechodzi kryzys. Krzysiek wynajmuje pokój u pani Irenki i szuka pracy. Z kolei w życiu Igi pojawia się jej młodsza siostra, Dorota (Angelika Kurowska). Dziewczyna uciekła z domu.

W tym odcinku

Iga przeprasza Marcina, a on z ulgą przyjmuje jej słowa. Niestety zakochani nie mogą okazać sobie czułości, gdyż w mieszkaniu na Żelaznej znów zjawia się Dorota. Tym razem jednak Kaszuba nie zamierza nocować na rozkładanym łóżku w kuchni. Problemy lokalowe Igi i jej ukochanego cieszą Krzyśka, który wciąż ma nadzieję na powrót byłej żony. Do kancelarii zgłasza się szkolny kolega Helenki, który uważa, że jego rodzice źle zarządzają odziedziczonym przez niego majątkiem po dziadku. Sprawą zajmuje się Marek i Iga, którą w rodzinny konflikt wciąga matka chłopca. Wspólna praca staje się dla obojga okazją, by wyjaśnić sobie wszystkie nieporozumienia.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)