O mnie się nie martw 3 (8/13)

O mnie się nie martw 3 (8/13)

7.5/10
serial komediowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Joanna Kulig, Stefan Pawłowski, Aleksandra Domańska, Paweł Domagała
Reżyseria:Filip Zylber
W skrócie:Iga ma tremę przed spotkaniem z Renatą, matką Marcina. Tymczasem klientką Kaszuby zostaje lekkoatletka, która pozwała swojego trenera o odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy pracowników kancelarii. Nowym wspólnikiem Zarzyckiego zostaje ojciec Marcina Kaszuby, Marek (Krzysztof Stelmaszyk). Zaprowadza on w biurze własne porządki, ze szkodą dla pracowników. Jedynie Aśka, która stała się jego ulubienicą, ma złote życie. Do kancelarii zgłasza się stała klientka, Alicja (Małgorzata Foremniak), matka sprawiającego problemy chłopaka. Związek Ewy i Roberta przechodzi kryzys. Krzysiek wynajmuje pokój u pani Irenki i szuka pracy. Z kolei w życiu Igi pojawia się jej młodsza siostra, Dorota (Angelika Kurowska). Dziewczyna uciekła z domu.

W tym odcinku

Iga ma tremę przed spotkaniem z Renatą, matką Marcina. Tymczasem klientką mecenasa Kaszuby zostaje lekkoatletka, która pozwała swojego trenera o odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu. Okazuje się, że sprawa ma drugie dno, a Marcin dowiaduje się o tym od własnej matki. Jednocześnie Iga poznaje przypadkiem sekret Kaszuby. Dochodzi do kłótni, którą wzmaga zaskakująca dla Małeckiej komitywa Marcina z Ewą. Nieporozumienia między zakochanymi są na rękę Krzyśkowi, który wciąż nie traci nadziei, że on i była żona będą razem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)