O mnie się nie martw 3 (7/13)

O mnie się nie martw 3 (7/13)

7.5/10
serial komediowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Joanna Kulig, Stefan Pawłowski, Aleksandra Domańska, Paweł Domagała
Reżyseria:Filip Zylber
W skrócie:Marcin i Marek reprezentują dwóch braci, oskarżonych o napad na osiedlowy oddział banku. W czasie rozprawy rodzeństwo zaczyna obwiniać siebie nawzajem. Dorota planuje wakacje z nowym chłopakiem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy pracowników kancelarii. Nowym wspólnikiem Zarzyckiego zostaje ojciec Marcina Kaszuby, Marek (Krzysztof Stelmaszyk). Zaprowadza on w biurze własne porządki, ze szkodą dla pracowników. Jedynie Aśka, która stała się jego ulubienicą, ma złote życie. Do kancelarii zgłasza się stała klientka, Alicja (Małgorzata Foremniak), matka sprawiającego problemy chłopaka. Związek Ewy i Roberta przechodzi kryzys. Krzysiek wynajmuje pokój u pani Irenki i szuka pracy. Z kolei w życiu Igi pojawia się jej młodsza siostra, Dorota (Angelika Kurowska). Dziewczyna uciekła z domu.

W tym odcinku

Marcin spotyka się z Renatą w lokalu Adama. Zagląda tam Aśka, która z uwagą obserwuje swoją niedoszłą teściową. Barman upomina ją, że za bardzo interesuje się sprawami rodziny Kaszubów. Marcin i Marek podejmują się obrony dwóch braci, oskarżonych o napad na osiedlowy oddział banku. W czasie rozprawy rodzeństwo zaczyna obwiniać siebie nawzajem. Na sali obecna jest Renata, która marzyła o tym, by zobaczyć męża i syna w akcji. Zachwycona obroną Marcina mówi jednak o jedno słowo za dużo, co wywołuje ostrą reakcję Marka. Oszołomiony Marcin znajdzie wsparcie u byłej narzeczonej, Aśki. Dorota wybiera się na wakacje z nowym chłopakiem. Z kolei u Ewy, po długiej nieobecności zjawia się Piotr. Dla obojga małżonków nie będzie to miłe spotkanie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)