O mnie się nie martw 3 (6/13)

O mnie się nie martw 3 (6/13)

7.5/10
serial komediowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Joanna Kulig, Stefan Pawłowski, Aleksandra Domańska, Paweł Domagała
Reżyseria:Filip Zylber
W skrócie:Ewa dziękuje Marcinowi za pomoc w napisaniu pozwu rozwodowego. Próbuje odciążyć prawnika w pracy, by w ten sposób wyrazić swoją wdzięczność. Kaszuba dowiaduje się o przyjeździe swojej matki, Renaty.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy pracowników kancelarii. Nowym wspólnikiem Zarzyckiego zostaje ojciec Marcina Kaszuby, Marek (Krzysztof Stelmaszyk). Zaprowadza on w biurze własne porządki, ze szkodą dla pracowników. Jedynie Aśka, która stała się jego ulubienicą, ma złote życie. Do kancelarii zgłasza się stała klientka, Alicja (Małgorzata Foremniak), matka sprawiającego problemy chłopaka. Związek Ewy i Roberta przechodzi kryzys. Krzysiek wynajmuje pokój u pani Irenki i szuka pracy. Z kolei w życiu Igi pojawia się jej młodsza siostra, Dorota (Angelika Kurowska). Dziewczyna uciekła z domu.

W tym odcinku

Ewa dziękuje Marcinowi za pomoc w napisaniu pozwu rozwodowego. Próbuje odciążyć prawnika w pracy, by w ten sposób wyrazić swoją wdzięczność. W kancelarii zjawia się Teresa, matka Ewy i dzieli się z córką i prawnikiem rewelacjami na temat swojego zięcia, Piotrka, który pracuje w Londynie. W tym samym czasie Kaszuba dowiaduje się o przyjeździe swojej matki, Renaty. Kobieta zamierza rozmówić się z mężem. Burzliwe spotkanie państwa Kaszubów jest dużym szokiem nawet dla zaprawionej w bojach Laury Curyło. Dorota dowiaduje się, że współlokatorem komunalnego lokalu na Żelaznej jest Krzysiek. Były szwagier zadecyduje czy po wyprowadzce Igi i dziewczynek ona będzie mogła tam zamieszkać. Tymczasem wszystkie osoby z najbliższego otoczenia Krzyśka prześladuje pech. Małecki postanawia przyjrzeć się sprawie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)