O mnie się nie martw 3 (11/13)

O mnie się nie martw 3 (11/13)

7.5/10
serial komediowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Joanna Kulig, Stefan Pawłowski, Aleksandra Domańska, Paweł Domagała
Reżyseria:Filip Zylber
W skrócie:Iga chce zweryfikować informacje o Łukaszu. Umawia się z nim w restauracji. Jej plany komplikuje Kaszuba. Klientką kancelarii jest kobieta zmuszona do spłacania długu, którego nie zaciągnęła.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy pracowników kancelarii. Nowym wspólnikiem Zarzyckiego zostaje ojciec Marcina Kaszuby, Marek (Krzysztof Stelmaszyk). Zaprowadza on w biurze własne porządki, ze szkodą dla pracowników. Jedynie Aśka, która stała się jego ulubienicą, ma złote życie. Do kancelarii zgłasza się stała klientka, Alicja (Małgorzata Foremniak), matka sprawiającego problemy chłopaka. Związek Ewy i Roberta przechodzi kryzys. Krzysiek wynajmuje pokój u pani Irenki i szuka pracy. Z kolei w życiu Igi pojawia się jej młodsza siostra, Dorota (Angelika Kurowska). Dziewczyna uciekła z domu.

W tym odcinku

Po interwencji Krzyśka Dorota wraca do rodziców. Iga postanawia zweryfikować niepokojące informacje o Łukaszu. Postanawia się z nim spotkać. Mężczyzna nie wie, że kobiety są siostrami. Plan komplikuje się, gdy w restauracji, w której Małecka umówiła się z ukochanym siostry, pojawia się Kaszuba. Iga zostaje zdemaskowana. Pracownicy kancelarii zajmują się kolejną sprawą. Marcin próbuje rozwiązać problemy klientki zmuszonej do spłacania długu, którego nigdy nie zaciągnęła. Z kolei Oliwka i Helenka cieszą się czasem spędzanym z dwoma tatusiami - Krzyśkiem i Filipem. Mężczyźni współpracują ze sobą nie tylko przy opiece nad córkami. Bonnet z pomocą Małeckiego szykuje się też do pierwszej randki z Zuzanną (Anna Mucha).

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)