O mnie się nie martw 3 (10/13)

O mnie się nie martw 3 (10/13)

7.5/10
serial komediowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Joanna Kulig, Stefan Pawłowski, Aleksandra Domańska, Paweł Domagała
Reżyseria:Filip Zylber
W skrócie:Iga ma już dość problemów młodszej siostry. Wojtek zawozi Polę do kancelarii. Wraca do sortowni i dzieli się niepokojącymi wieściami. Krzysiek natychmiast jedzie na miejsce, co wywołuje kłopoty.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy pracowników kancelarii. Nowym wspólnikiem Zarzyckiego zostaje ojciec Marcina Kaszuby, Marek (Krzysztof Stelmaszyk). Zaprowadza on w biurze własne porządki, ze szkodą dla pracowników. Jedynie Aśka, która stała się jego ulubienicą, ma złote życie. Do kancelarii zgłasza się stała klientka, Alicja (Małgorzata Foremniak), matka sprawiającego problemy chłopaka. Związek Ewy i Roberta przechodzi kryzys. Krzysiek wynajmuje pokój u pani Irenki i szuka pracy. Z kolei w życiu Igi pojawia się jej młodsza siostra, Dorota (Angelika Kurowska). Dziewczyna uciekła z domu.

W tym odcinku

Marcin namawia Dorotę, by poszukała pracy i mieszkania. Iga trzyma się na uboczu. Ma już dość problemów młodszej siostry. Tymczasem Dorota całą swoją uwagę koncentruje na znajomości z Łukaszem. Pola w trybie pilnym zostaje wezwana do kancelarii Marcina. Wojtek, który ją tam odwozi, wraca do sortowni i ma niepokojące wieści. Krzysiek natychmiast jedzie na miejsce. Jego pojawienie się wywołuje lawinę kłopotów. Wkrótce od Marty Małecki dowiaduje się, że w życiu Igi i Marcina zaszły istotne i niekorzystne z jego punktu widzenia zmiany. Nie tylko Krzyśkowi tego dnia nie sprzyja szczęście. Po powrocie do domu Iga i Marcin zastają w nim nieoczekiwanego gościa oraz Dorotę z całkiem nowym problemem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)