O mnie się nie martw 2 (9/13)

O mnie się nie martw 2 (9/13)

7.5/10
serial komediowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Joanna Kulig, Stefan Pawłowski, Aleksandra Domańska, Paweł Domagała
Reżyseria:Michał Rogalski, Filip Zylber
W skrócie:Nadchodzi długo wyczekiwany dzień ślubu Wiktora i Beaty. Na weselu Marcin próbuje na nowo zbliżyć się do Małeckiej. Niestety wskutek intrygi Gadomskiej kobieta traktuje go chłodno.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja losów młodej mamy, Igi Małeckiej (Joanna Kulig), oraz prawnika z renomowanej warszawskiej kancelarii, Marcina Kaszuby (Stefan Pawłowski).

W tym odcinku

Nadchodzi dzień ślubu Wiktora i Beaty. Oczywiście nie wszystko przebiega zgodnie z planem. Szykująca się do wyjścia Iga z przerażeniem odkrywa, że w kranie nie ma wody. Nikt z mieszkańców nie ma pojęcia, co się stało. Już na weselu Zarzyckich Marcin próbuje na nowo zbliżyć się do Małeckiej. Niestety wskutek intrygi Gadomskiej kobieta traktuje go chłodno. Na domiar złego pojawia się Magda z wiadomością, że Bonnet zamknął się w swoim pokoju hotelowym i grozi, że skończy ze sobą, jeśli Iga go nie wysłucha. Mężczyzna ma problemy finansowe. Otrzymał pismo z wezwaniem do zapłaty zaległych alimentów, nie ma też pieniędzy na uregulowanie rachunków w hotelu. Przypadkowo w całą sytuację wplątuje się Krzysiek, który zjawia się tam, pewny, że przyłapie Igę in flagranti z Marcinem. I to jemu Filip zdradza prawdziwy powód, dla którego przyjechał do Polski.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)