O mnie się nie martw 2 (8/13)

O mnie się nie martw 2 (8/13)

7.5/10
serial komediowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Joanna Kulig, Stefan Pawłowski, Aleksandra Domańska, Paweł Domagała
Reżyseria:Michał Rogalski, Filip Zylber
W skrócie:Iga ma wyrzuty sumienia. Wie, że powinna przeprosić Marcina. Ewa namawia ją, by powiedziała prawnikowi, co do niego czuje. Kaszuba ubiega się o odszkodowanie w imieniu pasażerki autobusu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja losów młodej mamy, Igi Małeckiej (Joanna Kulig), oraz prawnika z renomowanej warszawskiej kancelarii, Marcina Kaszuby (Stefan Pawłowski).

W tym odcinku

Iga ma wyrzuty sumienia. Zdaje sobie sprawę, że powinna jak najszybciej przeprosić Marcina. Ewa namawia przyjaciółkę, by w końcu powiedziała prawnikowi, co naprawdę do niego czuje. Tymczasem Kaszuba ubiega się o odszkodowanie w imieniu pechowej pasażerki autobusu. Pełnomocnikiem pozwanej strony jest Magda, która w ostatniej chwili zamieniła się z Laurą. Gadomska wykorzystuje okazję i po rozprawie zaprasza Kaszubę na swoją imprezę urodzinową. Niebawem Marcin wraca do biura. Iga prosi go o krótką rozmowę. Przeprasza prawnika za swoje zachowanie. Próbuje też powiedzieć, jak bardzo jest dla niej ważny, ale słowa znów nie chcą przejść jej przez gardło. Gdy do kancelarii nadchodzi informacja o ślubie Wiktora i Beaty, rozmowa schodzi na dalszy plan. Z kolei Bonnet uświadamia sobie, że wszystkie decyzje finansowe, jakie podjął po przyjeździe do Polski, były błędne. Przyznaje się do porażki Krzyśkowi i Idze, której jego los zupełnie nie wzrusza. Zdenerwowana tłumaczy Filipowi, że ojcostwo to również obowiązki, a nie tylko dobra zabawa.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)