O mnie się nie martw 2 (7/13)

O mnie się nie martw 2 (7/13)

7.5/10
serial komediowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Joanna Kulig, Stefan Pawłowski, Aleksandra Domańska, Paweł Domagała
Reżyseria:Michał Rogalski, Filip Zylber
W skrócie:Rywalizacja między Krzyśkiem i Filipem o względy córek kończy się zgodą. Małecki przyznaje, że Bonnet lepiej gotuje. Z kolei Filip w ramach pojednania proponuje niedawnemu przeciwnikowi pracę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja losów młodej mamy, Igi Małeckiej (Joanna Kulig), oraz prawnika z renomowanej warszawskiej kancelarii, Marcina Kaszuby (Stefan Pawłowski).

W tym odcinku

Rywalizacja między Krzyśkiem i Filipem o względy córek kończy się zawieszeniem broni. Małecki przyznaje, że Bonnet lepiej od niego radzi sobie w kuchni. Z kolei Filip w ramach pojednania proponuje niedawnemu przeciwnikowi pracę w firmie remontowej. W kancelarii Zarzyckiego panuje za to nerwowa atmosfera. Iga tymczasowo pełni rolę sekretarki i próbuje pomóc kobiecie, której książkę słowo w słowo przepisał młody doktorant. Beata źle się czuje, jedzie z Wiktorem do lekarza. Podczas podróży mężczyzna dojrzewa do podjęcia ważnych decyzji i sprawi, że Aśka poczuje się zlekceważona. Jakby kłopotów było mało w kancelarii zjawia się Magda, która sugeruje Idze, że Marcin jest wobec niej nielojalny. Zraniona Małecka przy pierwszej nadarzającej się okazji porusza ten temat przy Kaszubie. Udaje się jej poważnie obrazić prawnika. Po powrocie do domu niestety nie jest lepiej. Małecka musi stawić czoła Krzyśkowi i Filipowi naraz.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także