O mnie się nie martw 2 (5/13)

O mnie się nie martw 2 (5/13)

7.5/10
serial komediowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Joanna Kulig, Stefan Pawłowski, Aleksandra Domańska, Paweł Domagała
Reżyseria:Michał Rogalski, Filip Zylber
W skrócie:Iga próbuje ukryć przed Krzyśkiem i córkami fakt, że skontaktował się z nią Filip Bonnet, ojciec Helenki. Spotkanie Małeckiej z nim jest burzliwe. Mężczyzna stara się oczarować byłą partnerkę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja losów młodej mamy, Igi Małeckiej (Joanna Kulig), oraz prawnika z renomowanej warszawskiej kancelarii, Marcina Kaszuby (Stefan Pawłowski).

W tym odcinku

Iga próbuje ukryć przed Krzyśkiem i córkami fakt, że skontaktował się z nią Filip Bonnet, ojciec Helenki. Spotkanie Małeckiej z nim przebiega w burzliwej atmosferze. Mężczyzna stara się oczarować byłą partnerkę, ale nie zamierza uregulować zaległości alimentacyjnych. Podczas szkolenia dla adwokatów Marcin spotyka koleżankę ze studiów, Magdę Gadomską, która niedawno wróciła z zagranicy. Nie wie, że jest ona pełnomocniczką Filipa Bonneta. Prawniczka z kolei nie zdaje sobie sprawy, że Kaszuba pomaga Idze. Ona tymczasem próbuje podreperować swój wizerunek na studiach, nadszarpnięty wyskokiem Krzyśka. Wsparcia udziela jej nowy znajomy, Robert. Filip postanawia spotkać się z córką. Starcie z Krzyśkiem kończy się jego ucieczką. Wyprowadzony z równowagi Bonnet zapowiada podjęcie odpowiednich kroków prawnych przeciwko Idze. Aśka i Beata umawiają się z licealnymi znajomymi w barze u Adama. Z kolei Magda zakłada się z Laurą, że uwiedzie Marcina.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)