O mnie się nie martw 13 (7/13)

O mnie się nie martw 13 (7/13)

serial komediowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Stefan Pawłowski, Aleksandra Adamska, Hanna Śleszyńska, Joanna Kurowska
Reżyseria:Filip Zylber
W skrócie:Paweł wraca ze spaceru z Zosią w towarzystwie policji i Kingi, która oskarża go o oszustwo. Teresa podsuwa Andrzejowi pomysł, dzięki któremu będzie mógł zabezpieczyć przyszłość Marii.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie prawnika Marcina Kaszuby, jego współpracowników, przyjaciół i bliskich. Mecenas jest związany z Karoliną, która od niedawna u niego mieszka. Kostek i Kaśka właśnie wzięli ślub. Sylwia i Paweł przeżyli dramatyczne chwile, po których próbują dojść do siebie.

W tym odcinku

Paweł wraca ze spaceru z Zosią w towarzystwie policji i Kingi, która oskarża go o oszustwo. Wyjaśnienia prawnika nie budzą wątpliwości funkcjonariuszy, ale kobieta nie przyjmuje do wiadomości, że Radecki nie jest jej internetowym kochankiem. Niebawem w kancelarii zjawia się jej syn. Wówczas wychodzi na jaw, że Kinga ma znacznie więcej problemów z zaakceptowaniem oczywistych faktów. Wizyta profesora Giżyńskiego staje się powodem kolejnej sprzeczki Karoliny i Marcina. Dziewczyna nie rozumie, dlaczego jej partner tak bardzo angażuje się w sprawy Aśki. Sytuacja wydaje się bez wyjścia, ale Kaszuba musi w tej chwili zająć się przede wszystkim oskarżeniami wobec Pawła. Teresa podsuwa Andrzejowi pomysł, dzięki któremu będzie mógł zabezpieczyć przyszłość Marii. Mężczyzna jest pod wrażeniem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także