x

O mnie się nie martw 13 (11/13)

serial komediowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Stefan Pawłowski, Aleksandra Adamska, Hanna Śleszyńska, Joanna Kurowska
W skrócie:Maria zastanawia się, co zrobić z prezentem od Andrzeja. Sylwia dostaje szansę, by przypomnieć sobie, dlaczego została prawniczką. Na korytarzu sądowym konfrontuje ze sobą dwie przyjaciółki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie prawnika Marcina Kaszuby, jego współpracowników, przyjaciół i bliskich. Mecenas jest związany z Karoliną, która od niedawna u niego mieszka. Kostek i Kaśka właśnie wzięli ślub. Sylwia i Paweł przeżyli dramatyczne chwile, po których próbują dojść do siebie.

W tym odcinku

Maria wraz z kolegami z kancelarii zastanawia się, co zrobić z prezentem od Andrzeja. Inicjatywę przejmuje Teresa, która właśnie pociesza Grażynę po ostatecznym rozstaniu z Jackiem. Cała sytuacja sprawia, że Maria nie może już znieść swojej rodziny. Marcin ma prośbę do Sylwii. Kobieta dostaje szansę, by przypomnieć sobie, dlaczego została prawniczką. Na korytarzu sądowym konfrontuje ze sobą dwie przyjaciółki. Artur natomiast pokazuje Pawłowi skutki jego działań podjętych w dobrej wierze. Na prośbę Marcina Hela przyjeżdża do kancelarii. Zaraz za nią zjawia się Tymon z matką. Kaszubę czeka trudna rozmowa o prawach pełnoletniego dziecka w rodzinie pogrążonej w kryzysie. Problemy może mieć też Paweł, gdy Artur w końcu szczerze wyznaje Sylwii, dlaczego nie potrafi porozumieć się Olgą.

Występują (pokaż wszystkich)