O mnie się nie martw 12 (10/13)

O mnie się nie martw 12 (10/13)

serial komediowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Stefan Pawłowski, Paweł Domagała, Katarzyna Ankudowicz, Marcin Korcz
W skrócie:Karolina próbuje zadomowić się u Marcina. Oliwka, Helenka i Zbyszek odnoszą się do niej życzliwie. Dziewczyna decyduje się na odważny krok - postanawia wynająć swoje dotychczasowe mieszkanie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy pracowników z warszawskiej kancelarii prawnej oraz ich bliskich. Sylwia i Paweł zostają rodzicami. Dziewczynę w firmie ma zastąpić Artur Szulc. Marcin w tajemnicy spotyka się z Karoliną. Marta, która jest w separacji z Krzyśkiem, przeżywa trudne chwile.

W tym odcinku

Karolina próbuje zadomowić się u Marcina. Oliwka, Helenka i Zbyszek odnoszą się do niej życzliwie. Dziewczyna decyduje się na odważny krok - postanawia wynająć swoje dotychczasowe mieszkanie. Kostek zaczyna niepokoić się zbliżającą się uroczystością. Do tego Grażyna nie rezygnuje z planu podwójnego wesela. Zjawia się u Sylwii i pokazuje jej propozycje sukni ślubnych. Wraz z nadejściem Olgi sytuacja zupełnie wymyka się spod kontroli. Negocjacji z pełną zapału Grażyną podejmuje się Artur. Gorzej jednak idzie mu rozmowa z Olgą, której musi wyznać prawdę o Natalii. Paweł broni mężczyzny, który miał pobić swoją byłą dziewczynę. Nowym partnerem kobiety jest brat oskarżonego, a cała sprawa, jak się okazuje, ma drugie dno. To wszystko skłania prawnika do refleksji. Zastanawia się, czy kobieta jest w stanie zniszczyć braterską miłość.

Występują (pokaż wszystkich)