x
O mnie się nie martw 12 (1/13)

O mnie się nie martw 12 (1/13)

serial komediowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Stefan Pawłowski, Paweł Domagała, Katarzyna Ankudowicz, Marcin Korcz
Reżyseria:Filip Zylber
W skrócie:Marcin pomaga kobiecie napadniętej przez zbirów. Marek przygotowuje kancelarię na nadchodzące zmiany. Kostek angażuje Martę do rozwiązania swojego problemu. Dochodzi do wstydliwego incydentu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy pracowników z warszawskiej kancelarii prawnej oraz ich bliskich. Sylwia i Paweł zostają rodzicami. Dziewczynę w firmie ma zastąpić Artur Szulc. Marcin w tajemnicy spotyka się z Karoliną. Marta, która jest w separacji z Krzyśkiem, przeżywa trudne chwile.

W tym odcinku

Marcin spędza noc poza domem. Kiedy wraca, widzi, jak pewną kobietę napada trzech młodocianych zbirów. Udaje mu się jej w porę pomóc, co budzi niezadowolenie Karoliny. Wkrótce wychodzi na jaw, że z tą kobietą łączy go nie tylko wspólny przejazd taksówką. Marek przygotowuje kancelarię na nadchodzące zmiany. Wkrótce razem z Martą musi pomóc Sylwii znaleźć się w szpitalu. Okazuje się, że Paweł też tam trafił, ponieważ wdał się w awanturę z mężczyzną poznanym na siłowni. Tymczasem Kostek angażuje Martę, zmagającą się z własnymi kłopotami, do rozwiązania swojego problemu. Ich szczegółowo zaplanowane działania kończą się jednak wstydliwym incydentem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)