O mnie się nie martw 11 (3/13)

O mnie się nie martw 11 (3/13)

7.4/10
serial komediowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Stefan Pawłowski, Paweł Domagała, Katarzyna Ankudowicz, Marcin Korcz
Reżyseria:Grzegorz Lewandowski, Łukasz Ostalski
W skrócie:Obrażona Danka uprzykrza życie Krzyśkowi. Martę złości fakt, że mąż nie potrafi w dojrzały sposób rozwiązać problemu. Helenka, która wpadła w tarapaty, dzwoni do Filipa. Rani tym Marcina.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Krzysiek i Marta mają już dosyć przedłużającej się wizyty Danki. Wszyscy w ich otoczeniu z niecierpliwością czekają na jej wyjazd do Teksasu. Dochodzi jednak do wypadku, który przekreśla te nadzieje. Bliscy nieśmiało podpytują Marcina, czy planuje kolejny związek. Kaszuba wyznaje, że tego nie wyklucza, ale najważniejsze są dla niego Hela, Oliwka i Zbyszek. Przejęci Sylwia i Paweł ukrywają przed bliskimi, że spodziewają się dziecka. Ostatecznie decydują się przekazać im radosną nowinę. Po rozstaniu z Karoliną Kostek jest otwarty się na nowe relacje z kobietami. Zaczyna poszukiwania w internecie.

W tym odcinku

Obrażona Danka uprzykrza życie Krzyśkowi. Martę złości fakt, że mąż nie potrafi w dojrzały sposób rozwiązać problemu, jednak on nie chce wdawać się w dyskusje. Grażyna próbuje kontrolować ciążę Sylwii i przyszłość jej dziecka. Nieplanowana wizyta u samotnej klientki stawia Pawła w krępującej sytuacji. Pomysły Kostka stają się utrapieniem Marcina, niebawem jednak znacznie bardziej zaskakuje go Helenka. Dodatkowym ciosem okazuje się fakt, że dziewczynka, która znalazła się w opałach, dzwoni do Filipa. Marcin dowiaduje się o tym od Aśki, przez co Helenka zyskuje kolejny powód, by nie tolerować Zarzyckiej.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także