O mnie się nie martw 11 (2/13)

O mnie się nie martw 11 (2/13)

7.4/10
serial komediowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Stefan Pawłowski, Paweł Domagała, Katarzyna Ankudowicz, Marcin Korcz
Reżyseria:Łukasz Ostalski
W skrócie:Danka swobodnie czuje się w mieszkaniu syna. Traktuje Martę jak służącą. Jedyną osobą, której słucha, jest Grażyna. Marcin wspiera Asię. Pomaga jej zażegnać kryzys wywołany odejściem instruktorów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Krzysiek i Marta mają już dosyć przedłużającej się wizyty Danki. Wszyscy w ich otoczeniu z niecierpliwością czekają na jej wyjazd do Teksasu. Dochodzi jednak do wypadku, który przekreśla te nadzieje. Bliscy nieśmiało podpytują Marcina, czy planuje kolejny związek. Kaszuba wyznaje, że tego nie wyklucza, ale najważniejsze są dla niego Hela, Oliwka i Zbyszek. Przejęci Sylwia i Paweł ukrywają przed bliskimi, że spodziewają się dziecka. Ostatecznie decydują się przekazać im radosną nowinę. Po rozstaniu z Karoliną Kostek jest otwarty się na nowe relacje z kobietami. Zaczyna poszukiwania w internecie.

W tym odcinku

Danka swobodnie czuje się w mieszkaniu syna. Traktuje Martę jak służącą i nie przejmuje się kosztami swojego utrzymania. Jedyną osobą, której słucha, jest Grażyna. Macocha Krzyśka nie zdradza jednak jej swojej prawdziwej tożsamości. Marcin odmawia pomocy prawnej Lisieckiemu, którego Danka chce pozwać o odszkodowanie. Kobieta zjawia się w tej sprawie w kancelarii. Jednocześnie przychodzi tu Grażyna, która zamierza ostrzec córkę. Tylko Sylwia i Paweł mogą zapobiec konfrontacji obu pań. Marcin wspiera Asię. Odgrywa rolę mediatora podczas konfliktu jej pracowników i pomaga jej zażegnać kryzys wywołany nagłym odejściem dwojga skłóconych instruktorów. Po raz pierwszy od dawna Marcin i Asia mają okazję szczerze porozmawiać. Dzięki temu dziewczyna wpada na rozwiązanie dręczącego ją problemu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także