O mnie się nie martw 11 (13-ost.)

O mnie się nie martw 11 (13-ost.)

serial komediowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Stefan Pawłowski, Paweł Domagała, Katarzyna Ankudowicz, Marcin Korcz
Reżyseria:Filip Zylber
W skrócie:Sylwia źle się poczuła. Wszyscy boją się, czy przyszła mama nie zacznie rodzić przed terminem. Marcin jest w stałym kontakcie z matką Julka. Jej były mąż obwinia Oliwkę o spowodowanie wypadku.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Krzysiek i Marta mają już dosyć przedłużającej się wizyty Danki. Wszyscy w ich otoczeniu z niecierpliwością czekają na jej wyjazd do Teksasu. Dochodzi jednak do wypadku, który przekreśla te nadzieje. Bliscy nieśmiało podpytują Marcina, czy planuje kolejny związek. Kaszuba wyznaje, że tego nie wyklucza, ale najważniejsze są dla niego Hela, Oliwka i Zbyszek. Przejęci Sylwia i Paweł ukrywają przed bliskimi, że spodziewają się dziecka. Ostatecznie decydują się przekazać im radosną nowinę. Po rozstaniu z Karoliną Kostek jest otwarty się na nowe relacje z kobietami. Zaczyna poszukiwania w internecie.

W tym odcinku

Do Pawła dzwoni Olga, jego dawna znajoma, która znalazła się w trudnej sytuacji i potrzebuje wsparcia.Ona sama natomiast nieoczekiwanie udziela fachowej pomocy Sylwii, która źle się poczuła. Wszyscy boją się, czy przyszła mama nie zacznie rodzić przed terminem. Marcin jest w stałym kontakcie z matką Julka. Jej były mąż obwinia Oliwkę o spowodowanie wypadku, wskutek którego jego syn złamał rękę. Zamierza pozwać Kaszubę do sądu. Także nastolatek ujawnia swoje drugie okrutne oblicze. Zachęcany przez kolegów publicznie upokarza Oliwkę, dając dziewczynie bolesną nauczkę. Karolina spotyka Djamala. Niechcący uświadamia mu, jak powinien się teraz zachować wobec Aśki. Nie podoba się to Marcinowi, który dostrzega, że młoda prawniczka chce w ten sposób pozbyć się rywalki. Marta uświadamia Krzyśkowi, że chce urodzić dziecko i muszą liczyć się z czekającą ich trudną diagnostyką. Kobieta uzależnia od tego przetrwanie ich małżeństwa. Jej mąż jest tym kompletnie zaskoczony.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także