O mnie się nie martw 10 (13-ost.)

O mnie się nie martw 10 (13-ost.)

serial komediowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Stefan Pawłowski, Paweł Domagała, Katarzyna Ankudowicz, Marcin Korcz
Reżyseria:Łukasz Ostalski
W skrócie:Krzysiek oznajmia Marcie, że będzie ją przez cały dzień rozpieszczał. Wkrótce wraz z Wojtkiem znajduje w zapasowym kole nowego samochodu Andreasa coś, co może narazić ich na poważne problemy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie rodziny Kaszubów - wdowca Marcina (Stefa Pawłowski), jego dwóch córek Helenki (Maja Kwaśny) i Oliwki (Oliwia Dąbrowska) oraz trzyletniego synka Zbyszka, Krzysztofa Małeckiego (Paweł Domagała) i jego świeżo poślubionej żony Marty (Katarzyna Ankudowicz), narzeczonych Sylwii (Aleksandra Adamska) i Pawła (Marcin Korcz) oraz innych pracowników kancelarii adwokackiej. Po tragicznym wypadku, w którym zginęła żona Marcina, Iga (Joanna Kulig), Kaszuba stara się poukładać sobie życie. Mimo wsparcia przyjaciół i rodziny, zamyka się w sobie i ucieka od problemów w pracę.

W tym odcinku

Krzysiek oznajmia Marcie, że będzie ją przez cały dzień rozpieszczał i wspierał w każdej sytuacji. Wkrótce wraz z Wojtkiem znajduje w zapasowym kole nowego samochodu Andreasa coś, co może narazić ich na poważne problemy. Niespodziewanie Małecki staje oko w oko z policjantem, co okazuje się dodatkowym stresem. Funkcjonariusz jednak ma swoje zmartwienie - listonoszka z sąsiedniego rejonu właśnie oskarżyła go o przywłaszczenie dwumiesięcznej emerytury jego własnej babci. Tymczasem Marcin martwi się o Ankę, która po dramatycznych wydarzeniach w jej życiu osobistym wzięła wolne w pracy i ślad po niej zaginął. Mecenas nie wie, że postanowiła wyjechać do rodziców na drugi koniec Polski.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)