O mnie się nie martw 10 (12/13)

O mnie się nie martw 10 (12/13)

serial komediowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Stefan Pawłowski, Paweł Domagała, Katarzyna Ankudowicz, Marcin Korcz
W skrócie:Marek odmawia przyjęcia sprawy piosenkarki, którą znieważył kierowca autobusu. Nieświadoma sytuacji Maria angażuje się w kłopoty celebrytki. Tymczasem Krzyśka prosi o pomoc dawny znajomy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie rodziny Kaszubów - wdowca Marcina (Stefa Pawłowski), jego dwóch córek Helenki (Maja Kwaśny) i Oliwki (Oliwia Dąbrowska) oraz trzyletniego synka Zbyszka, Krzysztofa Małeckiego (Paweł Domagała) i jego świeżo poślubionej żony Marty (Katarzyna Ankudowicz), narzeczonych Sylwii (Aleksandra Adamska) i Pawła (Marcin Korcz) oraz innych pracowników kancelarii adwokackiej. Po tragicznym wypadku, w którym zginęła żona Marcina, Iga (Joanna Kulig), Kaszuba stara się poukładać sobie życie. Mimo wsparcia przyjaciół i rodziny, zamyka się w sobie i ucieka od problemów w pracę.

W tym odcinku

Marek odmawia przyjęcia sprawy Roksany Margos, znanej vlogerki modowej i piosenkarki, którą znieważył kierowca autobusu. Nieświadoma sytuacji Maria angażuje się w kłopoty celebrytki. Tymczasem do Krzyśka dzwoni dawny znajomy i prosi go o pomoc, gdyż boryka się z trudną życiową sytuacją. Kaszuba wraz z Anką zeznaje w sądzie w sprawie przeciwko ojcu Piotrka. Wychowawczyni Oliwki bardzo przejmuje się swą rolą. Po wyjściu z placówki prawnik staje się świadkiem, a zarazem sprawcą mocnego zwrotu w życiu nauczycielki. Tymczasem trójka młodych adwokatów będzie próbowała odnaleźć się w nowej, skomplikowanej emocjonalnie sytuacji. Krzysiek z pomocą terapeutki skonfrontuje się ze swoimi problemami z matką, jednak tylko połowicznie, gdyż problemy dawnego kumpla okażą się ważniejsze. Wieczorem zaś Marta zarzuci mu, że zajmuje się wszystkim dookoła, tylko nie nią. Kostek uświadomi mu, do czego to może doprowadzić.

Występują (pokaż wszystkich)