O ludzkim zachowaniu (2)

(Meet the Humans: Basic Instincts)

serial dokumentalny 2017   od 12 lat
Reżyseria:Tom Holland
W skrócie:Dziesięcioro singli zostaje zaproszonych do luksusowej rezydencji na weekend. Widzowie przekonają się, jakie znaczenie w poszukiwaniu drugiej połowy mają pociąg seksualny i naturalne instynkty.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Program emitowany jest w ramach cyklu "Być człowiekiem". Tematem serialu jest psychologia ludzkich zachowań. Doktor Michael Mosley pod pretekstem udziału w różnych zajęciach grupowych, m.in. zabawach integracyjnych, zjeździe absolwentów czy wieczorku zapoznawczym dla singli, zaprosił do luksusowej rezydencji na wsi, wypełnionej ukrytymi kamerami, grupę nieświadomych niczego osób. Biorą one udział w zaaranżowanych eksperymentach. Każdy odcinek poświęcony jest innemu czynnikowi stymulującemu ludzkie reakcje. Są to m.in. siła pamięci, pociąg seksualny czy współpraca. Z ukrytego pokoju obserwacyjnego Mosley oraz towarzyszący mu eksperci (m.in. psycholodzy, neurolodzy) podglądają uczestników i analizują każdą ich reakcję. Wykorzystują wiedzę z zakresu najnowszych badań naukowych, by sprawdzić, w jakim stopniu czynniki ewolucyjne, podświadomość i instynkt zwierzęcy wpływają na ludzkie zachowania.

W tym odcinku

Dziesięcioro singli zostaje zaproszonych do luksusowej rezydencji na weekend zapoznawczy. Widzowie tym razem przekonają się, jakie znaczenie w poszukiwaniu drugiej połowy mają pociąg seksualny i naturalne instynkty.

Twórcy (pokaż wszystkich)