Nowe gliny 2 (3)

Nowe gliny 2 (3)

(Rookie Blue: Bad Moon Rising)

serial kryminalny Kanada 2011   od 12 lat
Występują:Missy Peregrym, Gregory Smith, Enuka Okuma, Travis Milne
Reżyseria:David Wellington
W skrócie:Andy i Sam zajmują się sprawą dłoni wykradzionych z laboratorium. Ich uwagę zwraca pewien mężczyzna. Luke i Andy chronią kobietę, która może stać się kolejną ofiarą poszukiwanego przestępcy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Drugi sezon spotkań z grupą początkujących policjantów, którzy zdobywają doświadczenie strzegąc porządku w ruchliwym Toronto. Początki pracy, jak wszędzie, nie należą do najłatwiejszych, a młodzi funkcjonariusze muszą stawić czoła licznym zagrożeniom. W tej serii do Dova Epsteina (Gregory Smith) i Andy McNally (Missy Peregrym) dołączy Jo Rosati (Camille Sullivan). Nowa, bezwzględna pani detektyw okaże się dość trudna we współpracy. W dodatku zespół elektryzować będą coraz to nowe informacje o jej romansach z przeszłości.

W tym odcinku

Tajemnicze wydarzenia wytrącają z równowagi młodych policjantów. Andy i Sam zajmują się sprawą trzech uciętych dłoni, które wykradziono z laboratorium medycznego. Ich uwagę zwraca dziwnie zachowujący się mężczyzna. Okazuje się, że to chory umysłowo pacjent, który odmówił przyjmowania leków. Luke i Andy postanawiają się pobrać. Zanim podejmą ostateczną decyzję, muszą chronić młodą kobietę. Grozi jej niebezpieczeństwo ze strony poszukiwanego przestępcy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)