Nowa Rewia Kabaretowa: Kabaret Skeczów Męczących (1)

Nowa Rewia Kabaretowa: Kabaret Skeczów Męczących (1)

program rozrywkowy Polska 2016   od 12 lat
W skrócie:W ostatnich latach Kabaret Skeczów Męczących zdobył ogromną popularność. Program stanowi podumowanie jego artystycznej działalności. Formacja słynie z improwizacji i interakcji z publicznością.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
niedziela, 2 lutego
za 9 dni
3:55 Nowa TV
wtorek, 4 lutego
za 11 dni
19:00 Nowa TV

Opis

Wyjątkowy cykl programów rozrywkowych i pozycja obowiązkowa dla każdego miłośnika dobrego humoru. Wystąpią w nim najbardziej popularne zespoły, legendarni soliści i uzdolnione wschodzące gwiazdy estrady. Program został przygotowany specjalnie dla nowego kanału telewizyjnego - Nowa TV, a nagrania odbyły się w warszawskim Teatrze Capitol. Kabarety zaprezentowały na scenie swoje autorskie show, pełne telewizyjnych premier i sprawdzonych hitów. Wśród znamienitych gości znaleźli się m.in. Formacja Chatelet, Łowcy.B, Koń Polski, Kabaret pod Wyrwigroszem, Elita, Kabaret Skeczów Męczących i grupa Nowaki, a także Krzysztof Piasecki, Tomasz Jachimek, Jerzy Kryszak, Katarzyna Pakosińska czy Andrzej Grabowski.

Program stanowi podsumowanie ostatnich lat Kabaretu Skeczów Męczących, podczas których grupa zdobyła ogromną popularność w telewizji i internecie. Formacja słynie z improwizacji i interakcji z publiczności. Widownia zgromadzona w Teatrze Capitol z pewnością stanie się świadkiem niepowtarzalnego spektaklu, w którym odegra też niemałą rolę.

Zobacz także