x
Nowa Rewia Kabaretowa: Kabaret na Koniec Świata (32)

Nowa Rewia Kabaretowa: Kabaret na Koniec Świata (32)

program rozrywkowy Polska 2016   od 12 lat
W skrócie:Kabaret Na Koniec Świata to kabaret literacki. Występują w nim aktorzy, których na co dzień można oglądać m.in. w warszawskich teatrach. W swoich skeczach sięgają po absurd, abstrakcję.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Wyjątkowy cykl programów rozrywkowych i pozycja obowiązkowa dla każdego miłośnika dobrego humoru. Wystąpią w nim najbardziej popularne zespoły, legendarni soliści i uzdolnione wschodzące gwiazdy estrady. Program został przygotowany specjalnie dla nowego kanału telewizyjnego - Nowa TV, a nagrania odbyły się w warszawskim Teatrze Capitol. Kabarety zaprezentowały na scenie swoje autorskie show, pełne telewizyjnych premier i sprawdzonych hitów. Wśród znamienitych gości znaleźli się m.in. Formacja Chatelet, Łowcy.B, Koń Polski, Kabaret pod Wyrwigroszem, Elita, Kabaret Skeczów Męczących i grupa Nowaki, a także Krzysztof Piasecki, Tomasz Jachimek, Jerzy Kryszak, Katarzyna Pakosińska czy Andrzej Grabowski.

Kabaret na Koniec Świata to piwniczny kabaret literacki. Występują w nim aktorzy, których na co dzień można oglądać m.in. w warszawskich teatrach Dramatycznym, Ateneum czy Narodowym. W swoich skeczach sięgają po absurd, abstrakcję, purnonsens, a w repertuarze grupy znalazły się zarówno liryczne piosenki, jak i improwizacje czy błazenady. Od niedawna artyści prezentują się również przed szerszą widownią.