Nowa Maja w ogrodzie (24/40)

Nowa Maja w ogrodzie (24/40)

magazyn ogrodniczy Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:Połowę ogrodu w Komornikach zajmują żwir oraz pasy kostki do spacerowania, a wśród drobnych kamieni zaplanowano stanowiska dla roślin. Właściciele cenią sobie ład i funkcjonalność.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Już od kilkunastu lat Maja Popielarska przemierza cały kraj, by pokazać swoim widzom najpiękniejsze ogrody w Polsce. HGTV Home & Garden to miejsce stworzone dla takich entuzjastów. W nowym programie Mai znajdą się porady skierowane zarówno do doświadczonych hodowców roślin, jak i zupełnych nowicjuszy. Swoją wiedzą podzielą się również zaproszeni przez dziennikarkę goście, którym już udało się osiągnąć ogrodniczą doskonałość.

Twórcy programu odwiedzają ogród w Komornikach pod Poznaniem. Połowę działki zajmują żwir oraz pasy kostki do spacerowania, a wśród drobnych kamieni zaplanowano stanowiska dla roślin. Właściciele cenią sobie ład architektoniczny i funkcjonalność. W ogrodzie dominuje powtarzalność form, kolorów i roślin. Wyróżniają się w nim również czerwone elementy małej architektury: fragment muru porośnięty winobluszczem, ławka z betonu, postument rzeźby.

Zobacz także