Nora Roberts: Triumf pamięci

5.7/10 5.7/10

(Tribute)

THRILLER USA 2009   od 12 lat
Występują:Diana Scarwid, Jason Lewis, Brittany Murphy, Christian Oliver
Reżyseria:Martha Coolidge
W skrócie:Cilla jedzie do Wirginii, by uchronić od ruiny rodzinną posiadłość, w której zmarła sławna aktorka, babka Cilli. Jej duch nawiedza wnuczkę.
Aby ocalić dom swej babci, była gwiazda kina kupuje jej posiadłość. Wkrótce za sprawą dręczących ją snów odkrywa okoliczności śmierci byłej właścicielki.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
niedziela, 23 czerwca
za 6 dni
17:25 CBS Europa
środa, 26 czerwca
za 9 dni
18:10 CBS Europa

Opis

Cilla McGowan (Brittany Murphy) w dzieciństwie była gwiazdą Hollywood i ulubienicą publiczności. W dorosłym życiu dziewczyna poświęca się jednak innej pasji: odrestaurowywaniu starych domów. Teraz wyjeżdża do Wirginii, by w małej miejscowości Shenandoah Valley uchronić od ruiny rodzinną posiadłość. Z budynkiem wiąże się też tragiczna historia - to w nim bowiem ponad 30 lat temu zmarła po przedawkowaniu środków nasennych sławna aktorka, a zarazem babka Cilli, Janet Hardy (Tiffany Morgan). Nową sąsiadkę wita serdecznie mieszkający naprzeciwko przystojny artysta, Ford Sawyer (Jason Lewis). Chłopak oferuje jej też pomoc przy porządkowaniu rzeczy i remoncie domu. Niestety, nie wszyscy mieszkańcy miasteczka są tak uprzejmi i pokojowo nastawieni do Cilli. Zwłaszcza starszy mężczyzna, Carl Hennessey (Wallace Merck), nie ukrywa swojej niechęci do dziewczyny. Okazuje się, że wuj Cilli, prowadząc po pijanemu spowodował wypadek, wskutek którego syn Carla został sparaliżowany. Tymczasem Cilla z listów do babci dowiaduje się, że miała ona romans z żonatym mężczyzną, a w chwili śmierci była w zaawansowanej ciąży. Dziewczyna nabiera przekonania, że Janet została zamordowana.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)