Nokaut (8)

Nokaut (8)

serial komediowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Robert Motyka, Aleksander Janiszewski, Konrad Marszałek, Agata Skórska
W skrócie:Wiśnia przychodzi do pracy zdenerwowany. Na ulicy stanął w obronie kobiety, a jego rycerskie zachowanie obróciło się przeciw niemu. W ofercie dnia są wytwarzane przez mnichów kulki birmańskie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie pracowników firmy telemarketingowej i ich klientów. W każdym odcinku humorystyczne scenki z życia biurowego sprzedawców przeplatane są barwnymi, pełnymi emocji historiami potencjalnych nabywców, rozgrywającymi się równolegle i w retrospekcjach. Mimo wysiłków głównych bohaterów klienci nie zawsze dają się skusić na proponowane im gadżety, a także zdarza się im zmuszać telemarketerów do wysłuchania najbardziej niesamowitych opowieści ze swojego życia, mniej lub bardziej związanych z oferowanymi im gadżetami. Codziennym wyzwaniom zawodowym sprzedawców towarzyszą biurowe i towarzyskie intrygi oraz niekończący się remont, którego wykonawcy to dwaj opieszali fachowcy. doskonały sprzedawca Breżniew (Aleksander Janiszewski), Winia (Konrad Marszałek) - nieporadny i naiwny student, Czarna (Kamila Boruta) - atrakcyjna asystentka szefa, a także kierownik Wacek (Bogusław Kudłek) wchodzą w skład zespołu telemarketerów.

W tym odcinku

Wiśnia przychodzi do pracy zdenerwowany. Na ulicy stanął w obronie kobiety, a jego rycerskie zachowanie obróciło się przeciwko niemu. Zastanawia się, czego naprawdę chcą kobiety. Rozmowa z Breżniewem i Czarną sprawia, że jest jeszcze bardziej zdezorientowany. Do dyskusji włączają się też fachowcy, którzy jednocześnie próbują sprostać wyzwaniu, jakie stanowi dla nich plan instalacji elektrycznej budynku. W ofercie dnia są wytwarzane przez mnichów kulki birmańskie, które wysyłają bioprądy poprawiające zdrowie i samopoczucie. Klientce Breżniewa produkt przypomina szalony epizod z życia jej męża, statecznego księgowego w średnim wieku. Mamiony obietnicami mężczyzna przyłączył się do sekty, by osiągnąć wtajemniczenie w towarzystwie pięknych, młodych kobiet.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także