Nokaut (1)

Nokaut (1)

serial komediowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Robert Motyka, Aleksander Janiszewski, Konrad Marszałek, Agata Skórska
W skrócie:Breżniew przychodzi rano do biura, gdzie zastaje fachowców. Robotnicy biorą go za Szefa, a on nie wyprowadza ich z błędu. Niebawem jednak zaczyna odczuwać lęk przed zdemaskowaniem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie pracowników firmy telemarketingowej i ich klientów. W każdym odcinku humorystyczne scenki z życia biurowego sprzedawców przeplatane są barwnymi, pełnymi emocji historiami potencjalnych nabywców, rozgrywającymi się równolegle i w retrospekcjach. Mimo wysiłków głównych bohaterów klienci nie zawsze dają się skusić na proponowane im gadżety, a także zdarza się im zmuszać telemarketerów do wysłuchania najbardziej niesamowitych opowieści ze swojego życia, mniej lub bardziej związanych z oferowanymi im gadżetami. Codziennym wyzwaniom zawodowym sprzedawców towarzyszą biurowe i towarzyskie intrygi oraz niekończący się remont, którego wykonawcy to dwaj opieszali fachowcy. doskonały sprzedawca Breżniew (Aleksander Janiszewski), Winia (Konrad Marszałek) - nieporadny i naiwny student, Czarna (Kamila Boruta) - atrakcyjna asystentka szefa, a także kierownik Wacek (Bogusław Kudłek) wchodzą w skład zespołu telemarketerów.

W tym odcinku

Breżniew przychodzi rano do biura, gdzie zastaje fachowców. Robotnicy biorą go za Szefa, a on nie wyprowadza ich z błędu. Niebawem jednak zaczyna odczuwać lęk przed tym, że zostanie zdemaskowany. Wiśnia obmyśla nowe metody efektywnej sprzedaży. Nie jest to łatwe, zwłaszcza że "zestaw łazienkowy", który telemarketerzy mają tego dnia proponować klientom, jest dość drogi, chociaż w jego skład wchodzi jedynie kilka gąbek i ręczników. W dodatku przedmioty te wywołują u jednej z klientek falę wspomnień o jej pechowych doświadczeniach z mężczyznami, będących tematem długiej opowieści o męskich wadach, której Wiśnia musi cierpliwie wysłuchać. Dzięki nowej klientce dowie się wszystkiego o porywczym Darku, hydrauliku Rysiu, przystojnym lecz niestałym w uczuciach sąsiedzie oraz nowym znajomym, poznanym w warzywniaku. Podczas gdy telemarketerzy dwoją się i troją, kierownik Wacek wyjaśnia swemu pomocnikowi zasady nieprzemęczania się w pracy.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także