Niszczycielskie żywioły: Szybko jak błyskawica (3)
(Weather Gone Viral 3: In the Blink of an Eye)
serial dokumentalny USA 2018
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
Prezentacja niezwykłych zjawisk meteorologicznych zarejestrowanych na całym świecie. Na nagraniach utrwalono zmagania osób, które musiały stawić czoło żywiołowi. Walkę z matką naturą prowadzą również naukowcy oraz reporterzy próbujący uchwycić niebezpieczne zjawiska takie jak tornada, ulewny deszcz czy huragany.
W tym odcinku
Matka natura jest nieprzewidywalna. Należy być gotowym na każdą ewentualność i wiedzieć, jak minimalizować ryzyko. Kiedy pogoda zmienia się w ciągu kilku sekund, trzeba ratować się ucieczką.
Zobacz także
- Niszczycielskie żywioły: Katastrofa w kopalni (4) - serial dokumentalny - noc śr./czw., 10 na 11 czerwca 4:00
- Niszczycielskie żywioły: Bezpieczne miejsce (5) - serial dokumentalny - noc śr./czw., 10 na 11 czerwca 5:00
- Niszczycielskie żywioły: Gdy ziemia drży (6) - serial dokumentalny - dziś, 11 czerwca 15:00 i 1 późniejsza emisja
- Niszczycielskie żywioły: Piekło na wodzie (7) - serial dokumentalny - dziś, 11 czerwca 16:00 i 1 późniejsza emisja
- Niszczycielskie żywioły: Ekstrema (14) - serial dokumentalny - dziś, 11 czerwca 20:00 i 2 późniejsze emisje
- Niszczycielskie żywioły: Monsunowe szaleństwo (8) - serial dokumentalny - piątek, 12 czerwca 15:00 i 1 późniejsza emisja
- Niszczycielskie żywioły: Piękno i groza (9) - serial dokumentalny - piątek, 12 czerwca 16:00 i 1 późniejsza emisja
- Niszczycielskie żywioły: Piekielny grad (15) - serial dokumentalny - piątek, 12 czerwca 20:00 i 2 późniejsze emisje
- Niszczycielskie żywioły: Fatalna seria (21) - serial dokumentalny - niedziela, 14 czerwca 6:00 i 3 późniejsze emisje
- Niszczycielskie żywioły: Krajobraz po wybuchu (22) - serial dokumentalny - niedziela, 14 czerwca 6:55 i 3 późniejsze emisje
