x
Ninja Warrior Polska (28)

Ninja Warrior Polska (28)

reality show Polska 2021   od 12 lat
Występują:Teofil Deciuk, Witalij Orichowski, Bartosz Świętek, Grzegorz Niecko
W skrócie:Sześciotygodniowe zmagania wyłoniły 24 finalistów, którzy spróbują zdobyć trudną Górę Midoriyama. Żadnemu z uczestników poprzednich edycji nie udało się pokonać całego toru przeszkód.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Już po raz czwarty widzowie będą śledzić zmagania wysportowanych Polaków, którzy zmierzą się z trudnym torem przeszkód. Nie zabraknie na nim niespodzianek. Znajdzie się wśród nich Power Tower - zawieszony na wysokości 12 metrów tor sprawnościowy, sprawdzający siłę i odwagę. Będą się na nim ścigali zawodnicy, którzy najszybciej ukończą tor eliminacyjny. Zwycięzca otrzyma tzw. złoty bilet, które zagwarantuje mu udział w finale z pominięciem półfinałowych zmagań. Nie zabraknie także gości specjalnych. Znajdą się wśród nich Joanna "Ruda" Lezar z zespołu Red Lips, wokalista Stanisław Karpiel- Bułecka czy aktor Wojciech Błach. Zawodnikom kibicować będzie niezawodna Karolina Gilon. Wyczyny sportowców ocenią zaś fachowym okiem Jurek Mielewski i Łukasz "Juras" Jurkowski.

Sześciotygodniowe zmagania wyłoniły 24 finalistów, którzy spróbują zdobyć trudną Górę Midoriyama. Żadnemu z uczestników poprzednich edycji nie udało się pokonać całego toru przeszkód. Okaże się, czy to się zmieni.

Zobacz także