Niezwykły dr Pol: Zaindyczenie (7)
(The Incredible Dr Pol 4: Talk Turkey To Me)
serial dokumentalny USA 2014
W skrócie: | Charles przygarnął trzy zbłąkane ptaki. Gail i Lynn Wernette znajdują bezpańskie dogi niemieckie. Psy są wychudzone i chore. Tymczasem na parkingu zjawia się Capone - koń z raną kopyta. |
---|
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
środa, 14 maja za 13 dni |
22:00 | National Geographic Wild |
Opis
Dr Pol zajmuje się leczeniem zwierząt od wielu lat. Ma na koncie ponad 19 000 pacjentów, którym pomógł. Teraz postanawia wykorzystać swoją wiedzę i umiejętności do pomocy właścicielom zwierząt z regionu Michigan. W tym trudnym zadaniu pomagają mu przeszkoleni współpracownicy.
W tym odcinku
Charles przygarnął trzy zbłąkane ptaki. Gail i Lynn Wernette znajdują dwa bezpańskie dogi niemieckie i przyprowadzają je do kliniki. Psy są wychudzone i chore. Tymczasem na parkingu przed kliniką zjawia się Capone - koń z paskudną raną kopyta. Doktor Pol siłuje się ze zwierzęciem, ale w końcu będzie musiał poprosić o pomoc jego właścicieli.
Zobacz także
- Niezwykły dr Pol: Psy w potrzebie (11) - serial dokumentalny - dziś, 1 maja 17:00 i 1 późniejsza emisja
- Niezwykły dr Pol: Tańcząc z prosiętami (4) - serial dokumentalny - dziś, 1 maja 21:00
- Niezwykły dr Pol: Nowy członek rodziny (5) - serial dokumentalny - dziś, 1 maja 22:00
- Niezwykły dr Pol: Psi los (5) - serial dokumentalny - dziś, 1 maja 23:00
- Niezwykły dr Pol: Zwierzaki dzieciaki (6) - serial dokumentalny - noc czw./pt., 1 na 2 maja 0:00
- Niezwykły dr Pol: Dzień jak co dzień (11) - serial dokumentalny - noc czw./pt., 1 na 2 maja 1:00
- Niezwykły dr Pol: Wspaniała pani Maisey (14) - serial dokumentalny - piątek, 2 maja 9:00
- Niezwykły dr Pol: Świnki trzy (15) - serial dokumentalny - piątek, 2 maja 10:00
- Niezwykły dr Pol: Owczy pęd (16) - serial dokumentalny - piątek, 2 maja 17:00 i 1 późniejsza emisja
- Niezwykły dr Pol: Jak kot z myszką (6) - serial dokumentalny - piątek, 2 maja 21:00