Niezwykły dr Pol: Wiosenne ożywienie (15)
(The Incredible Dr Pol 4: Slop, Drop And Pol)
serial dokumentalny USA 2014
| W skrócie: | Lista pacjentów dr. Pola jest długa: ranny pitbul, niesforny kucyk, pechowa świnka i cielak, który ma problemy z przyjściem na świat. Tymczasem Charles bierze udział w konkursie jedzenia naleśników. |
|---|
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
Dr Pol zajmuje się leczeniem zwierząt od wielu lat. Ma na koncie ponad 19 000 pacjentów, którym pomógł. Teraz postanawia wykorzystać swoją wiedzę i umiejętności do pomocy właścicielom zwierząt z regionu Michigan. W tym trudnym zadaniu pomagają mu przeszkoleni współpracownicy.
W tym odcinku
Pitbul Reggie paskudnie się zranił, a ciekawskie szczeniaki Roxy i Lilly zadarły z ursonem. Lista pacjentów doktora Pola jest długa: niesforny kucyk, pechowa świnka i cielak, który ma problemy z przyjściem na świat. Tymczasem Charles postanawia wziąć udział w konkursie jedzenia naleśników na dorocznym Festiwalu Syropu Klonowego w Shepherd.
Zobacz także
- Niezwykły dr Pol: Dok(tor)ument (5) - serial dokumentalny - dziś, 18 kwietnia 20:00
- Niezwykły dr Pol: Końskie zdrowie (6) - serial dokumentalny - dziś, 18 kwietnia 21:00
- Niezwykły dr Pol: Pada śnieg (1) - serial dokumentalny - dziś, 18 kwietnia 22:00
- Niezwykły dr Pol: Psi ostry dyżur (8) - serial dokumentalny - noc sob./niedz., 18 na 19 kwietnia 0:00
- Niezwykły dr Pol: Kraina lodu (9) - serial dokumentalny - noc sob./niedz., 18 na 19 kwietnia 1:00
- Niezwykły dr Pol: Chory weterynarz (14) - serial dokumentalny - poniedziałek, 20 kwietnia 14:50
- Niezwykły dr Pol: Nowy weterynarz (15) - serial dokumentalny - poniedziałek, 20 kwietnia 15:50 i 1 późniejsza emisja
- Niezwykły dr Pol: Egzotyczni pacjenci (3) - serial dokumentalny - poniedziałek, 20 kwietnia 17:00
- Niezwykły dr Pol: Ucho olbrzyma (6) - serial dokumentalny - poniedziałek, 20 kwietnia 20:00
- Niezwykły dr Pol: Kolorowy jarmark (12) - serial dokumentalny - poniedziałek, 20 kwietnia 21:00
