Niezwykły dr Pol: Uparte owce (3)

Niezwykły dr Pol: Uparte owce (3)

(The Incredible Dr Pol: Up Sheep's Creek)

serial dokumentalny USA 2011   od 12 lat
W skrócie:Dr Pol i jego syn Charles muszą pobrać krew od owiec, podejrzewanych o zarażenie chorobą. W innym gospodarstwie 59 krów czeka na na przeprowadzenie testu ciążowego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dr Pol zajmuje się leczeniem zwierząt od wielu lat. Ma na koncie ponad 19 000 pacjentów, którym pomógł. Teraz postanawia wykorzystać swoją wiedzę i umiejętności do pomocy właścicielom zwierząt z regionu Michigan. W tym trudnym zadaniu pomagają mu przeszkoleni współpracownicy.

W tym odcinku

Dr Pol i jego syn Charles rozpoczynają kolejny dzień ciężkiej pracy. Na jednej z farm muszą pobrać krew od owiec, u których podejrzewane jest pewne schorzenie. W tym celu młody Charles musi przytrzymać wierzgające i wymykające się zwierzęta, aby jego ojciec mógł pobrać próbki. Niedługo później, obaj weterynarze udają się do innego gospodarstwa, gdzie na przeprowadzenie testu ciążowego czeka 59 krów. Pomocy lekarzy potrzebują też mały szczeniak, który został zaatakowany przez innego psa, potrącony przez traktor owczarek szetlandzki i koza, która ma problemy wewnętrzne.

Zobacz także