Niezwykłe przypadki medyczne (8)

Niezwykłe przypadki medyczne (8)

reality show Polska 2016   b.o.
W skrócie:Justyna w dzieciństwie zmagała się z naczyniakiem na dekolcie. Kobieta wstydzi się defektu. Na dodatek walczy z przebarwieniami na twarzy. Doktor Gojdź pomoże jej uporać się z problemem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Drugi sezon popularnego programu. Dr Krzysztof Gojdź postara się odmienić życie pacjentów zmagających się z nietypowymi dolegliwościami. Przy pomocy porad znakomitych fachowców oraz najnowszych technologii zmierzy się m.in. z rozległymi bliznami, poparzeniami i chorobami skóry. Wysłucha cierpiących i zapewni im jak najlepszą opiekę.

Justyna od dzieciństwa żyje w cieniu swojej bliźniaczki, Asi. Jako mała dziewczynka zmagała się z naczyniakiem na dekolcie. Bliscy, żeby nie pomylić identycznych sióstr, pamiętali, że "Justyna to ta z naczyniakiem". Choć po znamieniu pozostała już tylko blizna, dorosła już kobieta ciągle wstydzi się tego defektu. Na dodatek walczy z przebarwieniami, które kilka lat temu pojawiły się na jej twarzy. Bezustannie zmaga się z bolesnymi wspomnieniami i poczuciem niższości, a frustrację wyładowuje na swoim mężu. Doktor Gojdź spełni jej największe marzenie i pomoże Justynie pozbyć się wpędzających ją w kompleksy przebarwień.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także