Niezwykłe przypadki medyczne (7)

Niezwykłe przypadki medyczne (7)

reality show Polska 2016   od 7 lat
W skrócie:Milena od lat zmaga się z poczuciem wykluczenia z powodu hirsutyzmu, czyli nadmiernego owłosienia na klatce piersiowej, brzuchu i twarzy. Na izolacji traci syn kobiety, który spędza z nią czas w domu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Drugi sezon popularnego programu. Dr Krzysztof Gojdź postara się odmienić życie pacjentów zmagających się z nietypowymi dolegliwościami. Przy pomocy porad znakomitych fachowców oraz najnowszych technologii zmierzy się m.in. z rozległymi bliznami, poparzeniami i chorobami skóry. Wysłucha cierpiących i zapewni im jak najlepszą opiekę.

Milena od wielu lat zmaga się z poczuciem wykluczenia. Wszystko za sprawą hirsutyzmu, czyli nadmiernego owłosienia na klatce piersiowej, brzuchu, plecach i - co najboleśniejsze - na twarzy. Już w kilka godzin po goleniu Milena dostrzega u siebie odrastające wąsy i brodę. Przed każdym wyjściem kobieta musi poświęcić dużo czasu na przygotowania. Nie opuszcza domu bez depilacji, makijażu i maski chirurgicznej, jednak nawet te starania nie przynoszą zadowalających efektów. Na tej izolacji traci jej synek, który większość dnia spędza zamknięty z mamą w czterech ścianach. Milena marzy, by ona i jej dziecko mogli wreszcie poczuć się częścią tłumu.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także