Niezwykłe przypadki medyczne (6)

Niezwykłe przypadki medyczne (6)

reality show Polska 2016   od 7 lat
W skrócie:Stres potrafi zmobilizować organizm do szybszej pracy, ale miewa też skutki uboczne. Kamil ciężko przeżył śmierć brata i walkę z depresją matki. 25-letni chłopak nie potrafi się pogodzić z łysieniem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Drugi sezon popularnego programu. Dr Krzysztof Gojdź postara się odmienić życie pacjentów zmagających się z nietypowymi dolegliwościami. Przy pomocy porad znakomitych fachowców oraz najnowszych technologii zmierzy się m.in. z rozległymi bliznami, poparzeniami i chorobami skóry. Wysłucha cierpiących i zapewni im jak najlepszą opiekę.

Stres potrafi zmobilizować organizm do szybszej i wydajniejszej pracy. Niestety, miewa też skutki uboczne. Kamil ciężko przeżył śmierć brata oraz walkę z depresją matki. Chłopak już jako nastolatek zauważył u siebie nadmierne wypadanie włosów, zamiast gęstej, kruczoczarnej czupryny na jego głowie pojawiły się zakola i przerzedzenia. Nie potrafi się pogodzić z łysieniem, stosuje wiele preparatów, jednak leki nie pomagają i 25-letni Kamil wygląda na o wiele starszego, niż jest w rzeczywistości. Doktor Gojdź pomoże mu odzyskać utraconą pewność siebie.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także