Niezwykłe przypadki medyczne (5)

Niezwykłe przypadki medyczne (5)

reality show Polska 2016   od 7 lat
W skrócie:Podczas przejażdżki rowerowej Angelika uległa poważnemu wypadkowi. Siedemnastolatka każdego dnia cierpi z powodu szpecącej blizny i częściowego paraliżu, wywołanego przez uszkodzenie nerwu policzka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Drugi sezon popularnego programu. Dr Krzysztof Gojdź postara się odmienić życie pacjentów zmagających się z nietypowymi dolegliwościami. Przy pomocy porad znakomitych fachowców oraz najnowszych technologii zmierzy się m.in. z rozległymi bliznami, poparzeniami i chorobami skóry. Wysłucha cierpiących i zapewni im jak najlepszą opiekę.

Rok temu, podczas przejażdżki rowerowej ze swoją siostrą Angelika przeżyła niefortunny upadek. Uderzyła wtedy twarzą o metalowy słupek, który rozszarpał jej policzek. Zerwana z prawej strony twarzy skóra odsłoniła uzębienie dziewczyny. Ranę udało się zszyć, ale siedemnastolatka każdego dnia cierpi z powodu szpecącej jej blizny i częściowego paraliżu - przez uszkodzony nerw policzka Angela nie może poruszać brodą i ustami. Jej wygląd budzi sensację w szkole i innych miejscach publicznych.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także