Niezwykłe hotele bez tajemnic (6)

Niezwykłe hotele bez tajemnic (6)

(Amazing Hotels: Life Beyond the Lobby: Lapland)

serial dokumentalny Wielka Brytania 2017   od 12 lat
Występują:Giles Coren, Monica Galetti
W skrócie:W ostatnim już odcinku serii dziennikarze zameldują się w obiekcie położonym w lapońskiej wiosce. To niezwykłe miejsce oferuje swoim gościom nocleg w pokojach zbudowanych z rzeźbionego lodu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Brytyjscy dziennikarze Giles Coren oraz Monica Galetti prezentują hotele wyróżniające się położeniem, klimatem lub architekturą. Kamery odwiedzą m.in. Marina Bay Sands w Singapurze, czyli jeden z największych hoteli na świecie, przez który rocznie przewija się ok. miliona gości. Nie zabraknie też ekstremów, prowadzący zameldują się w szwedzkim hotelu lodowym i w ośrodkach położonych w najcieplejszych zakątkach globu: The Royal Mansour w Maroko oraz Giraffe Manor w Kenii.

W tym odcinku

Brytyjscy dziennikarze Giles Coren oraz Monica Galetti prezentują hotele wyróżniające się położeniem, klimatem lub architekturą. W ostatnim już odcinku serii dziennikarze zameldują się w obiekcie położonym w lapońskiej wiosce na północy Szwecji. To niezwykłe miejsce oferuje swoim gościom nocleg w pokojach zbudowanych z rzeźbionego lodu.

Występują (pokaż wszystkich)