Niezwykłe hotele bez tajemnic 5 (1)
(Amazing Hotels: Life Beyond the Lobby 5)
serial dokumentalny Wielka Brytania 2023
| Reżyseria: | Giles Coren, Monica Galetti |
|---|---|
| W skrócie: | Monica Galetti i Rob Rinder zmierzą się z wyzwaniami w hotelu Kasbah Tamadot w górach Atlas. Najważniejszym atutem tego miejsca jest berberyjska gościnność, ale krajobrazy też zachęcają do wizyty. |
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| środa, 17 grudnia za 11 dni |
8:10 | BBC Lifestyle |
| czwartek, 18 grudnia za 12 dni |
5:05 | BBC Lifestyle |
Opis
Piąty sezon dokumentu, w którym Giles Coren, krytyk kulinarny i dziennikarz, i Monica Galetti, znana szefowa kuchni, wprowadzają widzów w świat niesamowitych hoteli rozproszonych po całym świecie, składają tam wizyty, rozmawiają z właścicielami i obsługą tych niezwykłych przybytków i odsłaniają kulisy ich funkcjonowania. Pomagają w obowiązkach personelowi. Tym razem odwiedzają m.in. klimatyczny kurort w Abu Zabi i ekskluzywny hotel w Londynie.
W tym odcinku
Monica Galetti i Rob Rinder zmierzą się z nowymi wyzwaniami w hotelu Kasbah Tamadot w górach Atlas w Maroku. Najważniejszym atutem tego miejsca jest berberyjska gościnność, ale spektakularne krajobrazy również zachęcają do wizyty. Gospodarzem hotelu jest miliarder Richard Branson.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Giles Coren
reżyseria
-
Monica Galetti
reżyseria
Zobacz także
- Niezwykłe hotele bez tajemnic 5 (2) - serial dokumentalny - czwartek, 18 grudnia 8:10