Niezwykłe hotele (1/3)
serial dokumentalny
| W skrócie: | Wizyta w najdziwniejszych hotelach na świecie. Wśród nich jest zamek na wzgórzach Hollywood, przerobione więzienie w Szwajcarii oraz nawiedzone miasto duchów w Kolorado. |
|---|
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| niedziela, 15 lutego dziś |
12:15 | Travel |
Opis
Seria prezentuje najbardziej zdumiewające hotele na świecie. Twórcy zawitają m.in. do Szwecji i na wzgórza Hollywood. Zaprezentują odnowiony samolot 727 w dżungli Kostaryki z łóżkami oraz barem, pociągi i wózki przekształcone w miejsce do spania, domy nad drzewami oraz podwodne pokoje. Widzowie poznają najatrakcyjniejsze miejsca, jakie kiedykolwiek można sobie wymyślić.
W tym odcinku
Widzowie zobaczą najdziwniejsze i niepowtarzalne hotele na świecie. Wśród nich zamek na wzgórzach Hollywood, przerobione więzienie w Szwajcarii, opuszczone i nawiedzone miasto duchów w stanie Kolorado oraz pokoje, które można wynająć w koronach drzew.
Zobacz także
- Niezwykłe hotele (2/3) - serial dokumentalny - dziś, 15 lutego 13:20
- Niezwykłe hotele (3) - serial dokumentalny - niedziela, 22 lutego 12:15
