Niezwykła podróż fakira, który utknął w szafie

Niezwykła podróż fakira, który utknął w szafie

6.7/10 6.9/10

(The Extraordinary Journey of the Fakir)

KOMEDIODRAMAT Belgia/Francja/Singapur/USA/Indie 2018   od 12 lat
Występują:Dhanush, Bérénice Bejo, Erin Moriarty, Barkhad Abdi
Reżyseria:Ken Scott
W skrócie:Oszust Ajatashatru Oghash Rathod (Dhanush) trafia do paryskiego sklepu z meblami. Zamyka się w szafie, która zostaje wysłana do Londynu. To początek niezwykłej podróży przez Europę.
Drobny oszust utrzymujący się z udawania fakira na ulicach Bombaju po śmierci matki wyrusza na poszukiwania nieznanego i rzekomo bogatego ojca, podejmując tym samym podróż życia.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 26 października
za 6 dni
11:45 CANAL+ Family (z napisami)
czwartek, 31 października
za 11 dni
16:05 CANAL+ Family (z napisami)

Opis

Oszust Ajatashatru Oghash Rathod (Dhanush) zarabia na życie, udając fakira na ulicach Indii. Pewnego dnia mężczyzna opuszcza swoją ojczyznę i leci do Paryża. Ma nadzieję znaleźć w stolicy Francji swego ojca. Przy okazji zamierza spełnić swoje dziecięce marzenie. Zawsze chciał odwiedzić pewien skandynawski sklep z meblami. Jedną z klientek przybytku jest piękna Marie Riviere (Erin Moriarty). Aja zakochuje się w niej od pierwszego wejrzenia. Niestety, szanse na pogłębienie tej znajomości przekreśla szalony zbieg okoliczności. Otóż, fakir postanawia przenocować w szafie, która zrządzeniem losu zostaje wysłana do Londynu. Tak mężczyzna rozpoczyna swoją niezwykłą podróż przez Europę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)