Niezwyciężony

4.0/10

(Unrivaled)

DRAMAT SENSACYJNY Kanada/USA 2010   od 16 lat
Występują:Hector Echavarria, Steven Yaffee, Nicholas Campbell, Jordan Madley
Reżyseria:Warren P. Sonoda
W skrócie:Ringo Duran marzy o byciu zawodowym bokserem. Ukochana mężczyzny zgłasza go do konkursu, który jest dla niego wielką szansą.
Syn wybitnego kick boksera klepie biedę, bo - choć jest najlepszych w ukochanych sportach walki - na prośbę matki unika zawodów i konfrontacji z innymi zawodnikami. Ale prawda i tak wyjdzie na jaw.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ringo Duran (Hector Echavarria) jest synem słynnej argentyńskiej kickbokserki Gracie Duran. Mężczyzna również interesuje się walkami i marzy, by stać się profesjonalnym zawodnikiem. Tymczasem pracuje na dwa etaty i staje się coraz starszy. Powoli godzi się z myślą, że nigdy nie zostanie zawodowym bokserem. Wkrótce promotorzy ligi walk pełnokontaktowych ogłaszają konkurs, którego celem jest wyłonienie nieodkrytych dotąd bokserskich talentów. Duran uznaje jednak, że nie jest gotowy, by wziąć w nim udział. Ukochana Ringa, Kara (Jordan Madley), postanawia zgłosić go do konkursu bez jego wiedzy. Wkrótce mężczyzna dostaje szansę zaprezentowania swoich umiejętności i spełnienia marzeń.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)